_

השירותים שלנו

_

גולן דיגיטל, משרד פרסום שמביא תוצאות,
מגוון רחב של אפשרויות פרסום ברחבי רשת האינטרנט וברשתות החברתיות…
ניהול וקידום עמודי פייסבוק ואינסטגרם.
קידום בגוגל.
פרסום ב- WAZE.
פרסום במגוון רחב של אתרים המובילים בארץ.
יחצ"ן פרסום בטלוויזיה, רדיו, עיתונות ועוד…
הדרך להצלחת העסק שלך מתחילה כאן…
דברו איתנו עוד היום 🙂

יחצ״נות

פרסום העסק שלך בכל הפלטפורמות שתרצה להופיע בהן- טלוויזיה, רדיו, עיתונים ואתרים המובילים בארץ.

דיוור

שיווק ופרסום באמצעות ניוזלטר למייל.

שיווק ופרסום בלינקאדין

הקמה, בנייה ועיצוב של עמוד עסקי ברשת החברתית המובילה בקרב העסקים שמציעה מגוון רחב של כלי פרסום של העסקים שמוכרים לעסקים אחרים וכן למחפשי עבודה רבים ולמעסיקים מרחבי העולם. לינקדאין היא פלטפורמה חברתית אשר הוקמה עם מטרה ברורה אחת –שיווק B2B – לחבר בין אנשי עסקים ובין בעלי תפקידים בחברות וארגונים, כדי ליצור הזדמנויות עסקיות חדשות ולסייע הן למגייסים והן למחפשי העבודה למצוא את האיוש המדויק ביותר לצרכים שלהם.

בניית אתרים

בניית אתר ישמש אתכם לאורך שנים. תוכלו להוסיף תוכן, לערוך אותו לשדרג את האתר בכל רגע נתון. אך לפני שבוחרים לצאת לדרך, חשוב לשים דגש על התאמה נכונה של סוג האתר, על קידום נכון ותוכן רלוונטי לגולשים.

קידום ושיווק

בין אם אתם מתחברים לזה ובין אם לא, היום כולם נמצאים ברשתות החברתיות ובראש צועדת מי אם לא – פייסבוק. כמות המשתמשים האדירה בפייסבוק יוצרת עבור המשווקים והמפרסמים הזדמנויות פרסום שלא היו קיימות עד היום.

שיווק ופרסום ביוטיוב

בזמן שאנשים צופים בסדרה, שומעים מוזיקה או צופים בסרטונים העסק שלך קופץ להם מול העין וחודר לתודעה.
אנו מציעים לך הקמה של ערוץ יוטיוב ואחריות מלאה על התוכן המופץ בו. הפצה של תוכן מקורי לסרטונים אטרקטיביים וניהול קמפיין פרסומי שמיועד לקהל ספציפי ומוגדר מראש שמבטיח תוצאות ופניות רבות.

מיתוג עסקים

אנו נאפיין את העסק שלכם עד לרזולוציות הנמוכות ביותר ונייצר עבורכם את השפה הגרפית והמיתוג הייחודי שאתם צריכים על מנת ליצור בידול נכון ואיכותי.

בנייה ועיצוב אפליקציה לעסק

בנייה ועיצוב יישומון ייחודי לעסק שלך שכולל בתוכו את כל המידע אודות העסק והמוצרים המוצעים תוך כדי הפנייה לקנייה ורכישה של מוצרים.

שיווק ופרסום בטיקטוק

הקמה, בנייה ועיצוב של עמוד עסקי בטיקטוק והעלאת סרטונים רלוונטים לקהל היעד שלך.
יצירת סרטונים עם תוכן שיווקי מקורי ומושך באופן קבוע שגורם לחשיפה רבה והתעניינות גדולה אצל משתמשי הפלטפורמה המובילה בקרב הדור הצעיר.
יצירתיות ברמה גבוהה והתאמת התוכן הפרסומי למציאות המתחדשת והמשתנה ולטרנדים העדכניים שמבטיחים מספר גדול של עוקבים ולקוחות.